beklenmedik-baslangic
Genel

Beklenmedik Başlangıç

Selam! Aklımda hep olan ama başlamak için asla zaman bulamadığım (tamam dürüst olacağım asla cesaret edemediğim) bir fikrimi, düşüncemi (hayalimi) gerçeğe dönüştürüyorum; Bir blog oluşturmak!

En yakınımın, bana köstek olmaktan ziyade (eski insanlardan ziyade) destek olan en değerli insanın tavsiyesi ve desteği sonucunda bu blogu açıyorum. Türkçemize hakim değilim yazım hatalarımdan imla hatalarıma yapacağım tüm hatalar için şimdiden özür diliyorum, lütfen gördüğünüz zaman bu hatayı gözüme sokun, sokun ki öğreneyim, çabuk öğrenen bir insanım. Bu açtığım blog benim Yaşamımdan okuduğum okula, yaptığım meslekten hobilerime kadar her şeyimi içinde bulunduracak (en azından ben öyle planlıyorum), Planlamayı severim.

Bu benim ilk blog yazım ve diğer kişisel bloglara çok fazla girmedim hafızamın çok kuvvetli olduğunu biliyorum ve eğer başka blogları ziyaret edersem onların fikirlerinden esinlenirim, aklımda yer edinir diye ziyaret etmedim ama bir blog istisna. Rastgele ve uzak bir zamanda denk geldiğim Mutluluğun Peşinde blogu bu açıldığım denizde bana yol gösteren ve ilham kaynağı oldu, blogunu nasıl keşfettiğimi hatırlamıyorum ama boş zamanlarımda sürekli girip “acaba şu an neler yaptı blogunda” diye kontrol ettiğim bir bloggerdır kendisi.

İsmi Şeyma Mektepli, Ona buradan ulaşın: Mutluluğun Peşinde

İlk yazımı fazla uzatmadan okuyucuları yani sizleri sıkmadan bitirmek istiyorum tabii sizi boş boş göndermek olmaz, son zamanlarda dinlediğim bir şarkıyı buraya bırakıyorum belki aynı ruh haline denk geliriz. Sayanora!

Harika! taa.. Yazım hatalarımdan sıyrılıp, Buralara geldiğine göre yazımı okumayı bitirmişsin, umarım beğenip, okuduğuna pişman olmamışsındır. Benim hakkımda bolca bilgiyi hakkımda kısmında bulabilirsin... Buraya sonradan bir şeyler yazacağım şimdilik hoşçakal yada aşşağıdan diğer yazılarıma bir göz at...

5 Yorum

Ne Düşünüyorsun?

%d blogcu bunu beğendi: