Hafta-sonu-yapilabilecek-aktiviteler
Yaşam

Hafta Sonu Yapılabilecek Aktiviteler

Galaksi severler, bom boş geçen bir çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi ve pazar tatilimden selamlar. Bu hafta sonu aksilikler nedeniyle evden hiç çıkamadım ve sıkım sıkım sıkıldım ve yazacak yeni bir yazı buldum. Hafta Sonu Yapılabilecek Aktiviteler

1-) Arkadaş Buluşması

Kesinlikle zamanın akıp gitmesine, güzel vakit geçirmenizi sağlayacak mükemmel bir Hafta Sonu Aktivitesi. Bunun için önceden planlama gerekebilir ama spontane gelişen bir Arkadaş Buluşması ile de Hafta Sonu tatilinizi güzelleştirebilirsiniz. Güzel bir gezinti, Sinema veya yemek hem size hemde arkadaşınıza/arkadaşlarınıza iyi gelecektir. Arkadaşınız yoksa sıradaki Hafta Sonu Yapılabilecek Aktive önerime geçebilirsin…

2-) Lunapark

Tek başına, Ailenle ya da Arkadaşlarınla (ya da öbür türlü arkadaşlarınla ^.^) Hafta Sonu Yapılabilecek Aktivite‘lerden en aksiyonlusu. Hemen hemen her şehirde daha çok büyük şehirlerde olan Lunaparklar uygun fiyata sabahtan akşama kadar eğlenebileceginiz yerler mevcut… Bknz. Vialand.

3-) Spor Yapmak

Kesinlikle boş günlerin vazgeçilmezi spor hemen hemen her insanın hayatında bulunan bir aktivite. Fitness’dan tutun Bisiklet sürmeye kadar vücut ve sağlık geliştiren her aktivite Spordur ve kesinlikle tavsiye ederim. Hafta sonu Yapılabilecek Aktivite olan spor’a her günden ziyade sadece hafta sonlarınızı bile sadece bir bisiklet satın alarak zaman ayırabilirsiniz.

4-) Netflix

Kesinlikle vazgeçilmez Hafta sonu aktivitem. Sadece 15 TL ile Bütün kaliteli dizileri rahatça izleyebiliyorum hatta çevrimdışı bile izleyebiliyorum (evden indirip dışarda izlemek) her dizi kaldığım yerden devam ettiği içinde kaldığım yeri unutmuyorum, Netflix’in algoritması sayesindede beğenecegim dizileri ve filmleri karşıma çıkarıyor. Hafta Sonu Yapılacak hiç bir şeyim yoksa Netflix var. 15 TL çok geliyorsa biz arkadaşlarla toplanıp alıyoruz, daha ucuza geliyor.

5-) Online Oyunlar

Hafta sonu yapılabilecek aktiviteler için Hadi diyelim netflixim yok, hadi diyelim bilgisayarım bile yok, her şeyi geçtim arkadaşım yok. Oyunlar var, hemde milyonlarca. Hem telefonda, hem bilgisayarda oynayabileceginiz milyon tane, zilyon tane online oyun var. Bu oyunlardan kolayca arkadaş da bulabilirsiniz. Örnek oyun: Pubg, mobile legends.

Yazımın sonuna geldik.(buraya kadar dayandıysan helal olsun) Bunlar benim rutinlerim Hafta sonu eğer bir vize ya da iş yoksa bütün Hafta sonu Aktivitelerim bunlardan ibaret. Sizin de önerileriniz varsa yorum da lütfen belirtin, iyi eglenceler umarım işinize yarar.

Sayonara.

Peace.

Harika! taa.. Yazım hatalarımdan sıyrılıp, Buralara geldiğine göre yazımı okumayı bitirmişsin, umarım beğenip, okuduğuna pişman olmamışsındır. Benim hakkımda bolca bilgiyi hakkımda kısmında bulabilirsin... Buraya sonradan bir şeyler yazacağım şimdilik hoşçakal yada aşşağıdan diğer yazılarıma bir göz at...

2 Yorum

Ne Düşünüyorsun?

%d blogcu bunu beğendi: